Regulamin po Polsku

WARUNKI I ZASADY DOTYCZĄCE WYSYŁKI I ZWROTU


Polityka zwrotów

Wybierz mądrze, zachowaj ostrożność podczas dokonywania pomiarów. Masz prawo zwrócić przedmiot, jeśli nie pasuje on / nie spełnia twoic oczekiwan (w ciągu 14 dni od otrzymania paczki), zwrot jest WYŁĄCZNIE mozliwy jeśli przedmiot NIE JEST PERSONALIZOWANY, jest nieużywany, nieuszkodzony, czysty i z dołączonymi oryginalnymi etykietami , opłata za zwrot jest opłacana przez kupującego i nie podlega zwrotowi, również oryginalny koszt przesyłki nie zostanie zwrócony jeśli przyczyną zwrotu jest zmiana decyzji / niewłaściwy wybrany rozmiar.

Nie oferujemy zamiany ani rekompensaty jeśli przedmiot został pogryziony / uszkodzony przez psa. Zwroty są oferowane tylko po wykryciu usterki producenta polegającej głównie na przerwaniu / uszkodzeniu szwow. Uszkodzenie klamry z tworzywa sztucznego spowodowane silnym pociągnięciem nie będzie uważane za podstawę do zwrotu pieniędzy, ponieważ w naszych Oświadczeniach wydano ostrzeżenie, iż mają one ograniczoną trwałość i nie powinny być używane z nadmiernie silnymi psami.
Nasza gwarancja na wady producenta obejmuje pierwsze 12 miesięcy od daty otrzymania towaru.

ZWROTY NIESTANDARDOWYCH POZYCJI NIE ZOSTANĄ ZAAKCEPTOWANE. Składa się to z przedmiotów z dodanym rzepem, naszywki z imieniem/symbolem, zamowionym niestandardowym rozmiarem, ID ring na zawieszki i innych zmian zamawianych przez kupującego. Jeśli zwrócisz spersonalizowany przedmiot, będzie on bezpiecznie przechowywany w naszej jednostce, dopóki nie zapłacisz za wysłanie go z powrotem do Ciebie, bez zwrotu kosztów, jak podano powyżej. Na podstawie ustawy o prawie konsumenta art. 38 ust. 3) polskiego prawa. Konsument traci prawo do zwrotu towaru, jeśli został wyprodukowany na zamówienie, zgodnie z jego potrzebami.

Sprawy dotyczące zwrotu są rozpatrywane indywidualnie, jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się ze mną przed wysłaniem przedmiotu z powrotem, a ja zobaczę, co można z tym zrobić.

Taśmy w kamuflazu (Texcel z USA) są WYDRUKOWANE, co oznacza, że zwykła taśma jest pokryta cienką warstwą nadruku. Niestety oznacza to, że kolory z czasem znikną, w ekstremalnych przypadkach zaniedbania, mogą niemal całkowicie zniknąć. Nie używaj silnych detergentów i środków ściernych na zadrukowanych taśmach. Za każdym razem, gdy przedmioty zostana zamoczone w słonej wodzie lub zabrudzone, przepłucz je i pozwól naturalnie wyschnąć. Sól jest środkiem wybielającym i niszczy tkaniny.
Nie uważamy blakniecia koloru za usterke uprawniona do zwrotu pieniędzy, pojawia się przy używaniu i jest uważany za standardowe zużycie materiału.

Nasze plastikowe klamry ITW Nexus wykonane są z acetalu, jest to jeden z najsilniejszych dostępnych polimerów, ALE nadal jest to plastik, może peknac. Plastikowe klamry nie są odpowiednie dla psów bardzo dużych, ciągnących lub rzucających sie, wytrzymałość klamer wynosi 80-100 kg, duży pies może znacznie obciążyć klamrę nagłym szarpnieciem, skokiem. Jeśli twój duży pies źle się zachowuje, kupujesz produkty z plastikowymi klamrami na własną odpowiedzialność, nie będziemy uznani za winnych, jeśli pies się zerwie i zaatakuje. W przypadku ciężkiego, źle zachowującego się psa zdecydowanie zalecamy obroże z klamrami Cobra (AustriAlpin), które są również dostępne w naszej ofercie.

Klamry Cobra firmy AustriAlpin pokryte są farbą proszkową, z czasem. przy zwyczajnym uzytkowaniu pojawią się małe odpryski i zadrapania. Utrata kolorów nie jest objęta naszą polityką zwrotów i pokazuje przy standardowym zużyciu.

Wysyłka 

Twoje zamówienie będzie zazwyczaj wysłane w ciągu 1-3 dni roboczych po otrzymaniu zatwierdzonej płatności. Przesyłka do UE trwa 3-5 dni roboczych, za granicę i paczkę spoza UE zajmuje około 5-10 dni roboczych (15 dni roboczych dla Australii i Nowej Zelandii), ale może potrwać dłużej, jeśli paczka została wstrzymana lub opóźniona przez służby celne. Zamówienia są pakowane w dużych kopertach bąbelkowych lub pudełkach kartonowych (tylko duże lub ciezkie zamówienia). Używam krajowych serwisow pocztowych (USPS w USA, Royal Mail w Wielkiej Brytanii itd.), więc proszę sprawdzić śledzenie na swoich stronach, numer śledzenia jest podawany przy wysyłaniu zamówienia. Uważamy, że przesyłki zostały utracone w poście, jeśli śledzenie nie zostało zaktualizowane dłużej niż 10 dni roboczych od ostatniej szacowanej daty dostawy. Jeśli paczka zostanie dostarczona po zwróceniu Ci wartosci "utraconego" zamówienia, Twoim obowiązkiem jest odmówić odbioru przesyłki od listonosza, aby paczka została zwrócona do nas nieotwarta, LUB zwrócić nam wartosc dostarczonych produktow.

PŁATNOŚĆ I ZWROTY PIENIEZNE

1. TYPY PŁATNOŚCI ZAAKCEPTOWANE

-PayPal Express Checkout, zarówno przelewy saldo, jak i płatności kartą, takze przelewy z konta bankowego

-Płatności Shoplo obsługiwane przez Blue Media S.A., akceptowane typy kart:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego

Bezpośredni przelew bankowy (Międzynarodowy nabywca pokrywa wszystkie opłaty bankowe), akceptowane waluty: PLN, GBP, USD, EUR (tylko zamowienia hurtowe dla platnikow VAT)

2. ZWROT ŚRODKÓW

Wszelkie zwroty będą przetwarzane za pośrednictwem tego samego kanału, na którym nastąpiła oryginalna płatność. Na przykład płatność PayPal zostanie zwrócona na konto PayPal kupującego, płatności kartą kredytową / debetową zostaną zwrócone na konto karty.

3. Przetwarzanie płatności i realizacja zamówienia Zleceniodawca będzie przetwarzany wyłącznie po pozytywnej autoryzacji płatności. Zamówienia są realizowane w ciągu 1-3 dni roboczych po otrzymaniu rozliczonej płatności, o ile nie podano inaczej w opisie produktu. 

OŚWIADCZENIE O OCHRONIE PRYWATNOŚCI ---- 

CZĘŚĆ 1 - CO ROBIMY Z TWOIMI INFORMACJAMI 

Kiedy kupujesz coś w naszym sklepie, w ramach procesu kupna i sprzedaży, zbieramy dane osobowe, które nam podajesz, takie jak imię i nazwisko, adres i adres e-mail address. przeglądając nasz sklep, automatycznie otrzymujemy również adres IP twojego komputera (IP), aby dostarczyć nam informacji, które pomogą nam dowiedzieć się o twojej przeglądarce i systemie operacyjnym. Marketing mailowy (jeśli dotyczy): za twoją zgodą może wysyłać Ci e-maile o naszym sklepie, nowych produktach i innych aktualizacjach. 

SEKCJA 2 - ZGODA ZGODNIE Z NINIEJSZĄ UMOWĄ? 

Kiedy podasz nam dane osobowe, aby dokończyć transakcję, zweryfikowac swoją kartę kredytową, złożyc zamówienie, zorganizowac dostawę lub zwrócic zakup, rozumiemy przez to, że zgadzasz się na zbieranie i używanie danych tylko w tym celu. Jeśli poprosimy Cię o podanie Twoich danych osobowych z drugorzędnego powodu, np. do marketingu, zapytamy Cię bezpośrednio o wyrażenie zgody. Jeśli wyrazisz zgodę, możesz zmienić swoją decyzję, możesz wycofać swoją zgodę na kontakt z Tobą w celu dalszego gromadzenia, używania lub ujawnienie twoich informacji, w każdej chwili, kontaktując się z nami pod adresem miak9.shop@gmail.com lub wysyłając wiadomość na adres: MIA K9 Rolna 11, 33-395 Chelmiec, Polska 

SEKCJA 3 - UJAWNIANIE INFORMACJI 

Możemy ujawnić Twoje dane osobowe, jeśli jest to wymagane prawem tak lub jeśli naruszasz nasze Warunki korzystania z usługi. 

SEKCJA 4 - Sklep SHOPLO 

Nasz sklep znajduje się na platformie Shoplo. Udostępniają nam platformę handlu elektronicznego online, która pozwala nam sprzedawać nasze produkty i usługi. Twoje dane są przechowywane za pomocą magazynu danych Shoplo, baz danych i ogólnej aplikacji Shoplo. Przechowują dane na bezpiecznym serwerze za zaporą ogniową.Płatność: jeśli wybierzesz bramkę płatności bezpośrednich, aby sfinalizować zakup, Shoplo zapisuje dane Twojej karty kredytowej. Jest szyfrowany za pomocą standardu bezpieczeństwa danych kart płatniczych (PCI-DSS). Twoje dane transakcji zakupu są przechowywane tylko tak długo, jak to konieczne do zakończenia transakcji zakupu. Po zakończeniu tego procesu dane dotyczące transakcji zakupu zostaną usunięte. Wszystkie bramki płatności bezpośrednich są zgodne ze standardami określonymi przez PCI-DSS, zarządzanymi przez PCI Security Standards Council, co jest wspólnym wysiłkiem marek takich jak Visa, MasterCard, Maestro.PCI- Wymagania DSS pomagają zapewnić bezpieczne przetwarzanie informacji o kartach kredytowych przez nasz sklep i jego dostawców usług. 

SEKCJA 5 - USŁUGI OSÓB TRZECICH 

Ogólnie rzecz biorąc, dostawcy zewnętrzni, z których korzystamy, będą jedynie gromadzić, wykorzystywać i ujawniać informacje użytkownika w zakresie niezbędnym im by wykonywać usługi, które nam dostarczają. Jednak niektórzy zewnętrzni dostawcy usług, tacy jak bramki płatności i inni operatorzy transakcji płatniczych, mają własne zasady ochrony prywatności w odniesieniu do informacji, które są im wymagane do ich zakupu, związane z tymi usługami. Zalecamy przeczytanie ich polityki prywatności, aby zrozumieć, w jaki sposób dane osobowe będą przetwarzane. W szczególności należy pamiętać, że niektórzy dostawcy mogą być zlokalizowani lub mają obiekty, które znajdują się w innej jurysdykcji niż ty lub my. Jeśli więc zdecydujesz się na transakcję, która obejmuje usługi zewnętrznego usługodawcy, twoje dane mogą podlegać prawom jurysdykcji, w której znajduje się usługodawca lub jego urządzenia. Jako przykład , jeśli użytkownik znajduje się w Kanadzie, a transakcja jest przetwarzana przez bramkę płatniczą znajdującą się w Stanach Zjednoczonych, dane osobowe wykorzystywane w celu dokonania tej transakcji mogą zostać ujawnione zgodnie z przepisami obowiązującymi w Stanach Zjednoczonych, w tym z ustawą Patriot Act. Po opuszczeniu strony sklepu lub bedac przekierowywanym na stronę internetową lub aplikację osoby trzeciej, nie jesteś już objęty niniejszymi Zasadami prywatności ani warunkami korzystania z naszej strony internetowej. Linki: Kiedy klikniesz na linki w naszym sklepie, mogą Cię odciągnąć od naszej strony. Nie ponosimy odpowiedzialności za politykę prywatności innych stron i zachęcamy do zapoznania się z ich oświadczeniami o ochronie prywatności. 

SEKCJA 6 - BEZPIECZEŃSTWO 

Aby chronić dane osobowe, podejmujemy rozsądne środki ostrożności i postępujemy zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi, aby upewnić się, że nie są one niewłaściwie utracone, niewłaściwie użyte, dostępne , ujawnione, zmienione lub zniszczone. Jeśli podasz nam dane Twojej karty kredytowej, informacje są szyfrowane przy użyciu technologii Secure Socket Layer (SSL) i przechowywane z szyfrowaniem AES-256. Chociaż żadna metoda transmisji przez Internet lub pamięć elektroniczna nie jest w 100% bezpieczna, przestrzegamy wszystkich wymagań PCI-DSS i wdrażamy dodatkowe ogólnie akceptowane standardy branżowe.

CZĘŚĆ 7 - WIEK ZGODNOŚCI 

Korzystając z tej strony, oświadczasz, że jesteś pełnoletni w swoim stanie lub prowincji zamieszkania, lub że jesteś pełnoletni w swoim stanie lub prowincji zamieszkania i dałeś nam twoja zgode, aby przetwarzac dane.

SEKCJA 8 - ZMIANY NINIEJSZEJ POLITYKI PRYWATNOŚCI 

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej polityki prywatności w dowolnym momencie, więc często ją sprawdzaj. Zmiany i wyjaśnienia zaczną obowiązywać natychmiast po ich zamieszczeniu na stronie internetowej. Jeśli wprowadzimy istotne zmiany w tych zasadach, powiadomimy Cię, że został on zaktualizowany, abyś wiedział, jakie informacje zbieramy, w jaki sposób je wykorzystujemy oraz w jakich okolicznościach, jeśli w ogóle, używamy i / lub ujawniamy Jeśli nasz sklep zostanie przejęty lub połączony z inną firmą, Twoje dane mogą zostać przekazane nowym właścicielom, abyśmy mogli nadal sprzedawać Ci produkty. 

PYTANIA I INFORMACJE KONTAKTOWE 

Jeśli chcesz: uzyskać dostęp, poprawić, poprawić lub usunąć dane osobowe, które mamy o Tobie, zarejestrować skargę lub po prostu chcieć uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszym Specjalistą ds. Zgodności z Prywatnością na miak9.shop@gmail.com lub pocztą do 

miak9 

[Re: Specjalista ds. Zgodności z Prywatnością] 

Rolna 11, 

33-395 Chelmiec, Poland

 WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUGI ----- PRZEGLĄD

 Niniejsza strona internetowa jest obsługiwana przez MIA K9. W całej witrynie terminy "ja", "my", "nasze" i "moje" odnoszą się do MIA K9. MIA K9 oferuje tę stronę internetową, w tym wszystkie informacje, narzędzia i usługi dostępne na tej stronie dla Ciebie, użytkownika, uwarunkowane akceptacją wszystkich warunków, zasad i zawiadomień podanych tutaj. Odwiedzając naszą stronę i / lub kupując coś od nas , angażujesz się w naszą "Usługę" i zgadzasz się na poniższe warunki i postanowienia ("Warunki korzystania z usługi", "Warunki"), w tym te dodatkowe zasady i warunki oraz zasady wymienione w niniejszym dokumencie i / lub dostępne przez hiperłącze. Niniejsze Warunki korzystania z usługi mają zastosowanie do wszystkich użytkowników witryny, w tym bez ograniczeń do użytkowników, którzy są przeglądarkami, dostawcami, klientami, sprzedawcami i / lub współtwórcami treści. Przeczytaj niniejsze Warunki korzystania z usługi, zanim uzyskasz dostęp do naszej witryny lub skorzystaj z niej. Uzyskując dostęp do dowolnej części witryny lub korzystając z niej, użytkownik wyraża zgodę na przestrzeganie niniejszych Warunków świadczenia usług. Jeśli nie zgadzasz się na wszystkie warunki tej umowy, nie możesz uzyskać dostępu do strony internetowej ani korzystać z żadnych usług. Jeśli niniejsze Warunki świadczenia usług są traktowane jako oferta, akceptacja jest wyraźnie ograniczona do niniejszych Warunków świadczenia usług. Wszelkie nowe funkcje lub narzędzia dodawane do bieżącego sklepu podlegają również warunkom świadczenia usług. W każdej chwili możesz sprawdzić najnowszą wersję Warunków korzystania z usługi na tej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji, zmiany lub zamiany dowolnej części niniejszych Warunków świadczenia usługi, publikując aktualizacje i / lub zmiany na naszej stronie internetowej. Twoim obowiązkiem jest okresowe sprawdzanie tej strony w poszukiwaniu zmian. Dalsze korzystanie z witryny lub dostęp do niej po opublikowaniu jakichkolwiek zmian stanowi akceptację tych zmian. Nasz sklep jest hostowany na Shoplo. Udostępniają nam internetową platformę handlu elektronicznego, która umożliwia nam sprzedaż naszych produktów i usług. 

SEKCJA 1 - TERMINY W SKLEPIE INTERNETOWYM

Mając zgodę na niniejsze Warunki świadczenia usług, oświadczasz, że jesteś w wieku co najmniej pełnoletności w swoim stanie lub miejsce zamieszkania, lub że jesteś pełnoletni w swoim stanie lub prowincji zamieszkania i podałeś nam twoją zgodę na zezwolenie każdemu z twoich podopiecznych na korzystanie z tej witryny. Nie wolno ci używać naszych produktów w nielegalnym lub nieautoryzowanym celu. Użytkownik nie może również, w ramach korzystania z Usługi, naruszyć żadnych przepisów prawa obowiązującego w jego jurysdykcji (w tym między innymi praw autorskich). Nie wolno przesyłać żadnych bugow ani wirusów ani żadnych kodów o charakterze destrukcyjnym. Naruszenie lub naruszenie któregokolwiek z Warunki spowodują natychmiastowe rozwiązanie Twoich Usług. 

SEKCJA 2 - WARUNKI OGÓLNE 

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy świadczenia usługi każdemu z dowolnego powodu w dowolnym momencie.Zrozumiesz, że twoje treści (bez informacji o karcie kredytowej), mogą być przesyłane przyznane niezaszyfrowane i obejmujące (a) transmisje w różnych sieciach; oraz (b) zmiany w celu dostosowania się i dostosowania do wymagań technicznych związanych z łączeniem sieci lub urządzeń. Dane karty kredytowej są zawsze szyfrowane podczas przesyłania przez sieć. Wyrażasz zgodę na to, aby nie powielać, duplikować, kopiować, sprzedawać, odsprzedawać ani wykorzystywać żadnej części Usługi, korzystania z Usługi ani dostępu do Usługi ani żadnego kontaktu na stronie internetowej, za pośrednictwem której usługa jest świadczona, bez pisemnej zgody przez nas. Nagłówki użyte w tej umowie są zawarte wyłącznie dla wygody i nie będą ograniczać ani w inny sposób wpływać na te warunki. 

SEKCJA 3 - MODYFIKACJE DO USŁUGI I CENY 

Ceny naszych produktów mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub zaprzestania świadczenia Usługi w dowolnym czasie (lub jakiejkolwiek jej części). lub ich treść) bez powiadomienia w dowolnym momencie. Nie ponosimy odpowiedzialności wobec użytkownika ani osób trzecich za jakiekolwiek zmiany, zmiany cen, zawieszenie lub przerwanie świadczenia Usługi. 

SEKCJA 4 - PRODUKTY LUB USŁUGI (jeśli dotyczy) 

Niektóre produkty lub usługi mogą być dostępne wyłącznie online za pośrednictwem strony internetowej. Te produkty lub usługi mogą mieć ograniczone ilości i podlegają zwrotowi lub wymianie wyłącznie zgodnie z naszą Polityką zwrotów. Podjęliśmy wszelkie starania, aby wyświetlić jak najdokładniej kolory i obrazy naszych produktów, które pojawiają się w sklepie. Nie możemy zagwarantować, że wyświetlanie na monitorze komputera jakiegokolwiek koloru będzie dokładne. Zastrzegamy sobie prawo, ale nie jesteśmy zobowiązani, do ograniczenia sprzedaży naszych produktów lub usług do jakiejkolwiek osoby, regionu geograficznego lub jurysdykcji. Możemy korzystać z tego prawa w każdym indywidualnym przypadku. Zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia ilości oferowanych przez nas produktów lub usług. Wszystkie opisy produktów lub ceny produktów mogą ulec zmianie w dowolnym czasie i bez powiadomienia, według własnego uznania. Zastrzegamy sobie prawo do zaprzestania jakiegokolwiek produktu w dowolnym czasie. Jakakolwiek oferta dotycząca jakiegokolwiek produktu lub usługi dokonanej na tej stronie jest nieważna tam, gdzie jest zabroniona. Nie gwarantujemy, że jakość jakichkolwiek produktów, usług, informacji lub innych materiałów zakupionych lub uzyskanych przez Ciebie spełni Twoje oczekiwania lub że jakiekolwiek błędy w Usługa zostanie poprawiona. 

SEKCJA 5 - DOKŁADNOŚĆ BILANSU I INFORMACJE O KONTRACH 

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia jakiegokolwiek zamówienia u nas. Możemy, według naszego wyłącznego uznania, ograniczyć lub anulować ilości zakupione na osobę, gospodarstwo domowe lub na zamówienie. Ograniczenia te mogą obejmować zamówienia złożone przez to samo konto klienta, tę samą kartę kredytową i / lub zamówienia, które używają tego samego rachunku i / lub adresu wysyłki. W przypadku, gdy dokonamy zmiany lub anulujemy zamówienie, możemy próbować powiadomić Cię, kontaktując się z adresem e-mail i / lub adresem rozliczeniowym / numerem telefonu podanym w momencie składania zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia lub zakazywania zamówień, które według naszej wyłącznej opinii wydają się być składane przez dealerów, sprzedawców lub dystrybutorów. Wyrażasz zgodę na dostarczanie aktualnych, kompletnych i dokładnych informacji o zakupie i koncie dla wszystkich zakupów dokonanych w naszym sklepie. Zgadzasz się na niezwłoczną aktualizację swojego konta i innych informacji, w tym adresu e-mail i numeru karty kredytowej oraz dat wygaśnięcia, abyśmy mogli sfinalizować transakcje i skontaktować się z Tobą w razie potrzeby. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką zwrotów. 

SEKCJA 6 - OPCJONALNA NARZĘDZIA

Możemy zapewnić ci dostęp do narzędzi stron trzecich, nad którymi nie monitorujemy ani nie mamy żadnej kontroli ani wkładu. Przyjmujesz do wiadomości i zgadzasz się, że zapewniamy dostęp do takich narzędzi "tak jak jest" i "jak są dostępne" bez żadnych gwarancji, oświadczeń lub warunków jakiegokolwiek rodzaju i bez żadnego poparcia. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z korzystania z opcjonalnych narzędzi stron trzecich lub z nimi związanych. Wszelkie wykorzystanie opcjonalnych narzędzi oferowanych za pośrednictwem witryny odbywa się wyłącznie na własne ryzyko i według własnego uznania, a Ty powinieneś upewnić się, że znasz i akceptujesz warunków, na jakich narzędzia są dostarczane przez odpowiednich dostawców zewnętrznych. Możemy również w przyszłości zaoferować nowe usługi i / lub funkcje za pośrednictwem strony internetowej (w tym udostępnienie nowych narzędzi i zasobów). Takie nowe funkcje i / lub usługi również podlegają postanowieniom niniejszego Regulaminu. 

SEKCJA 7 - LINKI STRONY TRZECIEJ

Części, produkty i usługi dostępne za pośrednictwem naszej Usługi mogą zawierać materiały od stron trzecich. Linki stron trzecich na tej stronie mogą kierować do witryn stron trzecich, które nie są z nami powiązane. Nie ponosimy odpowiedzialności za zbadanie lub ocenę treści lub dokładności i nie gwarantujemy i nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za materiały lub strony osób trzecich ani za jakiekolwiek inne materiały, produkty lub usługi stron trzecich. nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub szkody związane z zakupem lub użytkowaniem towarów, usług, zasobów, treści lub jakichkolwiek innych transakcji dokonanych w związku ze stronami trzecimi stron trzecich. Zapoznaj się dokładnie z zasadami i praktykami strony trzeciej i upewnij się, że je rozumiesz, zanim podejmiesz jakąkolwiek transakcję. Skargi, roszczenia, obawy lub pytania dotyczące produktów stron trzecich należy kierować do stron trzecich.

 SEKCJA 8 - KOMENTARZE UŻYTKOWNIKA, INFORMACJE ZWROTNE I INNE DOKUMENTY 

Jeżeli na naszą prośbę wysyłasz określone oferty (na przykład zgłoszenia konkursowe) lub bez naszej prośby, przesyłasz kreatywne pomysły, sugestie, propozycje, plany lub inne materiały, bez względu na to, czy przez Internet, pocztą elektroniczną, pocztą lub w inny sposób (łącznie "komentarze"), wyrażasz zgodę na to, że możemy, w dowolnym czasie, bez ograniczeń, edytować, kopiować, publikować, rozpowszechniać, tłumaczyć i wykorzystywać w jakikolwiek sposób jakichkolwiek komentarzy przekazujesz nam. Nie jesteśmy zobowiązani (1) do utrzymywania jakichkolwiek komentarzy w tajemnicy; (2) do wypłaty odszkodowania za wszelkie uwagi; lub (3) w celu udzielenia odpowiedzi na jakiekolwiek komentarze. Możemy, ale nie mamy obowiązku, monitorować, edytować lub usuwać treści, które określamy według naszego wyłącznego uznania, są niezgodne z prawem, obraźliwe, zagrażające, oszczercze, zniesławiające, pornograficzne, nieprzyzwoite lub w inny sposób budzące zastrzeżenia lub narusza własność intelektualną dowolnej strony lub niniejsze Warunki świadczenia usług. Zgadzasz się, że twoje komentarze nie naruszają żadnych praw osób trzecich, w tym praw autorskich, znaków towarowych, prywatności, osobowości lub innych praw osobistych lub praw własności. Ponadto wyrażasz zgodę na to, że twoje komentarze nie będą zawierały zniesławiających lub w inny sposób niezgodnych z prawem, obraźliwych lub nieprzyzwoitych materiałów lub zawierają wirusy komputerowe lub inne złośliwe oprogramowanie, które może w jakikolwiek sposób wpłynąć na działanie Serwisu lub jakiejkolwiek powiązanej strony internetowej. Użytkownik nie może używać fałszywego adresu e-mail, udawać, że jest kimś innym niż on sam, ani w inny sposób wprowadzać w błąd nas lub strony trzecie w odniesieniu do źródła wszelkich komentarzy. Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za wszelkie komentarze i ich dokładność. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności i nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek komentarze przesłane przez użytkownika lub osoby trzecie. 

SEKCJA 9 - INFORMACJE OSOBISTE 

Podanie danych osobowych przez sklep podlega naszej Polityce prywatności. Aby zapoznać się z naszą Polityką Prywatności. 

SEKCJA 10 - BŁĘDY, NIEDOKŁADNOŚCI I ODPISY

 Czasami na naszej stronie lub w Serwisie mogą znajdować się informacje zawierające błędy typograficzne, niedokładności lub pominięcia, które mogą dotyczyć opisów produktów, cen, promocji, ofert, kosztów wysyłki produktów, czasy i dostępność tranzytu. Zastrzegamy sobie prawo do poprawiania wszelkich błędów, niedokładności lub pominięć, a także do zmiany lub aktualizacji informacji lub anulowania zamówień, jeśli jakiekolwiek informacje w Serwisie lub na powiązanych stronach internetowych są niedokładne w dowolnym momencie bez uprzedzenia (w tym po złożeniu zamówienia) Nie bierzemy na siebie żadnego zobowiązania do aktualizacji, poprawiania lub wyjaśniania informacji w Serwisie lub na powiązanych stronach internetowych, w tym między innymi informacji o cenach, z wyjątkiem przypadków wymaganych przez prawo. Żadna określona data aktualizacji lub odświeżenia nie jest stosowana w Usłudze lub na jakiejkolwiek powiązanej stronie internetowej, powinna być podjęta w celu wskazania, że wszystkie informacje w Serwisie lub na powiązanej stronie zostały zmodyfikowane lub zaktualizowane. 

SEKCJA 11 - WYKAZ ZAKAZÓW 

Oprócz innych zakazów określonych powyżej w Warunkach korzystania z usługi zabrania się korzystania z witryny lub jej zawartości: (a) w jakimkolwiek niezgodnym z prawem celu; (b) w celu nakłaniania innych do wykonania lub uczestniczenia w jakimkolwiek bezprawnym działaniu; (c) naruszać międzynarodowe, federalne, prowincjonalne lub stanowe przepisy, przepisy, ustawy lub lokalne zarządzenia; (d) naruszać lub naruszać nasze prawa własności intelektualnej lub prawa własności intelektualnej osób trzecich; (e) nękanie, wykorzystywanie, obrażanie, krzywdzenie, zniesławianie, oczernianie, dyskredytowanie, zastraszanie lub dyskryminowanie ze względu na płeć, orientację seksualną, religię, pochodzenie etniczne, rasę, wiek, pochodzenie lub niepełnosprawność; (f) przedstawianie fałszywych lub wprowadzających w błąd informacji; (g) przesyłać lub przekazywać wirusy lub jakikolwiek inny rodzaj złośliwego kodu, który będzie lub może być używany w jakikolwiek sposób, który wpłynie na funkcjonowanie lub działanie Usługi lub jakiejkolwiek powiązanej strony internetowej, innych witryn lub Internetu; (h) zbierać lub śledzić dane osobowe innych osób; (i) spam, phishing, pharm, pretext, spider, crawl lub scrape; (j) w jakimkolwiek nieprzyzwoitym lub niemoralnym celu; lub (k) zakłócać lub ominąć zabezpieczenia Usługi lub jakiejkolwiek powiązanej strony internetowej, innych stron internetowych lub Internetu. Zastrzegamy sobie prawo do zakończenia korzystania z Usługi lub jakiejkolwiek powiązanej strony internetowej w celu naruszenia jakichkolwiek zabronionych zastosowań. 

SEKCJA 12 - WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI Z TYTUŁU GWARANCJI; OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI 

Nie gwarantujemy, nie oświadczamy ani nie gwarantujemy, że korzystanie z naszych usług będzie nieprzerwane, terminowe, bezpieczne lub wolne od błędów. Nie gwarantujemy, że wyniki, które można uzyskać z korzystania z usługi, będą dokładne lub wiarygodne. Zgadzasz się, że od czasu do czasu możemy usunąć usługę na czas nieokreślony lub anulować usługę w dowolnym czasie, bez powiadomienia. Usługa i wszystkie produkty i usługi dostarczone Państwu za pośrednictwem usługi (z wyjątkiem przypadków wyraźnie określonych przez nas) są dostarczane "tak jak jest" i "jak dostępne" do użytku użytkownika, bez jakiejkolwiek reprezentacji, gwarancji lub warunków jakiegokolwiek rodzaju, ekspresowej lub dorozumiane, w tym wszystkie domniemane gwarancje lub warunki dotyczące wartości handlowej, jakości handlowej, przydatności do określonego celu, trwałości, tytułu i nienaruszalności. W żadnym wypadku miak9, nasi dyrektorzy, urzędnicy, pracownicy, filie, agenci, kontrahenci, stażyści, dostawcy, serwis dostawcy lub licencjodawcy są odpowiedzialni za szkody, straty, roszczenia lub jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie, przypadkowe, karne, specjalne lub wynikowe szkody dowolnego rodzaju, w tym, bez ograniczeń, utracone zyski, utracone przychody, utracone oszczędności, utratę danych, wymianę koszty lub jakiekolwiek podobne szkody, niezależnie od tego, czy wynikają z umowy, czynu niedozwolonego (w tym zaniedbania), odpowiedzialności z tytułu odpowiedzialności lub z innego powodu, wynikających z korzystania przez użytkownika z usług lub produktów nabytych za pośrednictwem usługi, lub z jakiegokolwiek innego roszczenia związanego w jakikolwiek sposób z korzystania z usługi lub produktu, w tym między innymi wszelkich błędów lub pominięć w jakiejkolwiek treści, lub jakichkolwiek strat lub szkód jakiegokolwiek rodzaju powstałych w wyniku korzystania z usługi lub jakiejkolwiek zawartości (lub produktu) przeslanej, transmitowane lub w inny sposób udostępniane za pośrednictwem usługi, nawet jeśli powiadomiono o ich możliwości. Ponieważ niektóre stany lub jurysdykcje nie zezwalają na wyłączenie lub ograniczenie odpowiedzialności za szkody następcze lub przypadkowe, w takich stanach lub jurysdykcjach, nasza odpowiedzialność będzie ograniczona do maksymalnego zakresu dozwolonego przez prawo. 

SEKCJA 13 - ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Zgadzasz się na odstapienie od wszelkich dzialan prawnych przeciw miak9 oraz naszej platformie, spółek zależnych, podmiotow stowarzyszonych, partnerów, urzędników, dyrektorów, agentów, wykonawców, licencjodawców, dostawców usług, podwykonawców, dostawców, stażystów i pracowników, z racji jakichkolwiek roszczeń lub żądań, w tym uzasadnionych honorariów prawników, strony trzeciej z powodu lub w związku z naruszeniem niniejszych Warunków świadczenia usług lub dokumentów.  

SEKCJA 14 - ROZDZIELNOŚĆ 

W przypadku, gdy jakiekolwiek postanowienie tych Warunkow świadczenia usług są uznawane za niezgodne z prawem, nieważne lub niewykonalne, takie postanowienie będzie jednak egzekwowalne w maksymalnym zakresie dozwolonym przez obowiązujące prawo, a niewykonalna część będzie uważana za oddzieloną od niniejszych Warunków świadczenia usług, takie ustalenie nie będzie miało wpływu na ważność i wykonalność pozostałych pozostałych postanowień. 

SEKCJA 15 - ROZWIĄZANIE 

Zobowiązania stron poniesione przed datą wygaśnięcia zachowują ważność az do wypowiedzenie niniejszej umowy dla wszystkich stron. Warunki świadczenia usług obowiązują, o ile nie zostaną wypowiedziane do końca przez użytkownika lub przez nas. Użytkownik może wypowiedzieć niniejsze Warunki świadczenia usług w dowolnym czasie, powiadamiając nas, że nie chce już korzystać z naszych Usług lub gdy przestaje korzystać z naszej witryny. Jeśli w naszym jedynym osądzie nie uda się, lub podejrzewamy, że nie udało się, spełnić warunkow jakiegokolwiek warunku lub postanowienia niniejszych Warunków świadczenia usług, możemy również wypowiedzieć niniejszą umowę w dowolnym momencie, a Użytkownik będzie ponosić odpowiedzialność za wszystkie kwoty należne do daty rozwiązania włącznie; i / lub może odmówić Państwu dostępu do naszych Usług (lub dowolnej ich części). 

SEKCJA 16 - CAŁKOWITE POROZUMIENIE 

Brak skorzystania lub egzekwowania jakiegokolwiek prawa lub postanowienia niniejszych Warunków świadczenia usług nie stanowi zrzeczenia się tego prawa lub postanowienia. Niniejsze Warunki świadczenia usług oraz wszelkie zasady i zasady operacyjne opublikowane przez nas na tej stronie lub w odniesieniu do Usługi stanowią całość porozumienia między użytkownikiem a nami i regulują korzystanie z Usługi, zastępując wszelkie wcześniejsze lub jednoczesne umowy, komunikację i propozycje , ustnie lub pisemnie, między Tobą a nami (w tym między innymi wcześniejsze wersje Warunków korzystania z usługi). Wszelkie niejasności w interpretacji niniejszych Warunków świadczenia usług nie mogą być interpretowane przeciwko stronom przygotowującym. 

SEKCJA 17 - PRAWO  

Niniejsze Warunki świadczenia usług oraz wszelkie odrębne umowy, na mocy których świadczymy Ci Usługi, podlegają przepisom prawa jurysdykcji nad ul.Rolna 11, 33-395 Chelmiec, Polska 

SECTION 18 - ZMIANY W WARUNKACH SERWISOWYCH

 Na tej stronie możesz przejrzeć najnowszą wersję Warunków korzystania z usługi. Zastrzegamy sobie prawo, według własnego uznania, do aktualizacji, zmiany lub zamiany dowolnej części niniejszych Warunków korzystania z usługi przez publikowanie aktualizacji i zmian na naszej stronie internetowej. Twoim obowiązkiem jest okresowe sprawdzanie naszej strony internetowej pod kątem zmian. Dalsze korzystanie lub dostęp do naszej witryny lub Usługi po zamieszczeniu jakichkolwiek zmian w niniejszych Warunkach świadczenia usług oznacza akceptację tych zmian.

 SEKCJA 19 - INFORMACJE KONTAKTOWE 

Zapytania dotyczące warunków korzystania z usługi należy przesyłać do nas na miak9.shop@gmail .com .--------------------------------------

Cart

Your shopping cart is empty

Buy your first product